חלופות ויאגרה

 

מחקר חדש הראה שתמצית צמחים עשויה להיות ויאגרה טבעית. לטיפול בצמחי מרפא סיניים המכונה עשב עז מיובל יש את אותה השפעה כמו התרופה, אך עשוי להזיק לגוף הרבה פחות. חוקרים מאוניברסיטת רומא דיווחו שלתרכובת היו יתרונות משמעותיים לגברים עם הפרעות זיקפה, והיו לה פחות תופעות לוואי מאשר לויאגרה. הם מקווים שמחקר נוסף יעזור להם לפתח את המוצר. נכון להיום, זוהי אחת מחלופות הוויאגרה הטבעיות היחידות הזמינות לצרכנים.

אבטיח הוא חלופה טובה לויאגרה טבעית. הוא מכיל ציטרולין, חומר שמרפה את כלי הדם ומרחיב אותם. שתי התרכובות דומות לפעולות של ויאגרה. אם אתה תוהה אם אבטיח הוא תחליף ויאגרה טבעי, הנה הצצה ל-10 מזונות שמתנהגים כמו התרופה. נסה לצרוך מזונות אלה לפחות פעם בשבוע, ואתה אמור לראות תוצאות. לא כל אלה הם תחליפי ויאגרה ידועים, אבל אתה יכול להשתמש בהם כתוסף כשאתה בחוץ עם האחר המשמעותי שלך.

חומצת לימון היא עוד ויאגרה טבעית. כאשר הוא נבלע בכמויות גבוהות, זה יכול להגביר את כמות תחמוצת החנקן בגוף. נמצא כי תחמוצת החנקן פותחת כלי דם, והדבר מגביר את הסיכוי לגבר לזקפה. עם זאת, יש כמה תופעות לוואי הקשורות לנטילת תוספי תחמוצת חנקן, אז תרצה לעשות מחקר משלך לפני נטילת תוספי מזון כלשהם.

מיץ אבטיח הוא חלופת הוויאגרה הטבעית המפורסמת ביותר. הוא מכיל כמויות גבוהות של ציטרולין, שהוא מרכיב של אבטיח. זהו נוגד חמצון שיכול לעזור לגברים להשיג ולשמור על זקפה, אבל הפרי יכול להיות מסוכן אם אתה אלרגי לאבקה. זה יכול לגרום לפריחה ולבעיות נשימה. אם אתם מחפשים אלטרנטיבה לויאגרה טבעית, עליכם לבדוק תחילה עם הרופא לפני צריכת אבטיח.

מלבד מיץ אבטיח, מיץ רימונים מכיל את אותו מרכיב כמו ויאגרה. הוא גם דל בתופעות לוואי, והוא עשוי להיות יעיל יותר בעוד מספר שבועות מאשר בעוד מספר חודשים. יתרה מכך, גברים יכולים גם לקחת זעפרן כוויאגרה טבעית על ידי אכילת כמה כפות ביום. ניתן לצרוך את העשב כאבקה, אך יש לטחון אותו כך שניתן ליטול אותו בצורת קפסולה נטורל ויאגרה .

מאמינים כי מיץ אבטיח הוא גם ויאגרה טבעית. הוא מכיל חומצת אמינו ציטרולין, תרכובת המרגיעה את כלי הדם. כמו כן מאמינים שהזעפרן שלו מפחית את תופעות הלוואי של תרופות נוגדות דיכאון. אז, זעפרן הוא אופציה מצוינת לגברים שרוצים ויאגרה טבעית. זה לא רק יכול לשפר את הזקפה שלהם, אלא זה יכול גם לעזור לגברים הנוטלים תרופות נוגדות דיכאון.